ЩО ТАКЕ ПІСКОСТРУЙ?

Пескоструйная обработка

Піскоструминна обробка або як її ще називають пескоструйка або піскоструй - це метод очищення поверхонь від небажаних сторонніх часток, таких як іржа, лакофарбові покриття, нагар і інші нашарування. Із самої назви зрозуміло що для очищення використовується пісок подається як струмінь під тиском повітря.

На сьогоднішній день це найефективніший метод очищення і підготовки матеріалу для подальшої обробки, а також перед нанесенням антикорозійних і лакофарбових покриттів. Пескоструйка також має непоганий знежирюючий ефект.

Замовити послугу

Також виконуємо роботи з виготовлення металоконструкцій

ПОСЛУГИ ПІСКОСТРУЙКИ

Піскоструминна обробка (абразивне очищення) застосовується для очищення таких поверхонь як: метал, дерево, бетон, цегляні стіни, камінь, скло.

В результаті піскоструминного очищення оброблювана поверхня стаэ шорсткою і набуває фактуру, яка залежить від якості використовуваного абразиву (в нашому випадку піску).

Компанія РОН-ТЕХ надає послуги піскоструминної обробки металу як окремо так і в комплексі, таких як: ремонт кранів, резервуарів, виготовлення металоконструкцій. Піскоструминні роботи можуть проводитися як у нас в цеху так і на території замовника, тобто так званий пескоструй з виїздом.


ПЕСКОСТРУМИННА ОБРОБКА МЕТАЛУ

Піскоструй металу - кращий спосіб підготовки металевих виробів перед ґрунтовкою і фарбуванням. Абразивна очищення металу забезпечує надійну адгезію антикорозійного покриття з металом.


ПІСКОСТРУЙ ЦІНА

Ціни на послуги піскоструйного очищення металів залежать від обсягу і специфіки робіт. В середньому від 150 грн/кв.м.


ПІСКОСТРУЙКА ДИСКІВ


пескоструйка автомобилей

Піскоструминна обробка деталей автомобілів, таких як кузова, дисків, днища і рами автомобіля тощо. Виробляємо тільки в м.Івано-Франківськ!


Замовити послугу


ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Дуже важливим заходом є фарбування металевих виробів, так як це забезпечує захист від корозії, подовжує термін служби металу і надає естетику зовнішнього вигляду.

Обов'язковим етапом перед фарбуванням металу є якісна підготовка, а саме очищення поверхонь від небажаних забруднень. Власне, саме фарбування розділено на два етапи: грунтовка і нанесення шару лакофарбових матеріалів.

Грунтовка сама по собі дуже добре запобігає розвитку корозії, а також забезпечує міцний зв'язок між поверхнею металу і лакофарбовим покриттям.покраска металла

Замовити послуги очищення і фарбування металоконструкцій можна по всій Україні. Ми працюємо в містах: Київ, Житомир, Бровари, Біла Церква, Черкаси, Вінниця, Харків, Полтава, Суми, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Ковель, Одеса і в багатьох інших.


ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦіЮ
Вкажіть своє ім'я, Email, номер телефону і ми
зв'яжемось з Вами
Дякуємо. Ми зв'яжемося з Вами найближим часом