Ремонт кранів

Компанія РОН-ТЕХ здійснює монтаж, демонтаж, також ремонт і технічне обслуговування вантажопідіймальних кранів всіх типів.

ремонт кранов фото

ремонт та модернізація кранів

Надаємо наступні послуги:

 1. ремонт баштових кранів
 2. ремонт мостових кранів
 3. ремонт козлових кранів
 4. ремонт кран-балок
 5. ремонт консольних кранів
 6. ремонт автокранів
 7. ремонт електричної талі (ремонт важільних і ланцюгових талів)
 8. ремонт тельферів
 9. ремонт суднових кранів
 10. запасні частини до кранів маніпуляторів

Замовити ремонт або обслуговування

Обслуговування та ремонт кранів

Технічне обслуговування кранів насамперед запобігає аварійні ситуації і поломки, які можуть спричинити за собою значні втрати, як фінансів так і репутації.

Компанія РОН-ТЕХ проводить плановий ремонт і технічне обслуговування всіх типів вантажопідіймальних кранів, кранових установок. Етапами планового ремонту і технічного обслуговування є: діагностика всіх систем кранів і механізмів, систем змащення вузлів, необхідна заміна запчастин, налагодження електричного устаткування. Роботи проводяться без необхідності демонтажу всього крана.

У разі поломки крана або окремих вузлів і механізмів кранів проводитися аварійний ремонт. Такі як: ремонт крюка крана, редукторів автокрана, ремонт гідравліки автокранів та ін. У цьому випадку через вимушений простій техніки можуть виникнути фінансові втрати. Кваліфіковані фахівці компанії РОН-ТЕХ в найкоротші терміни виконають ремонт мостових, козлових, консольних кранів, автокранів, а також ремонт кран-балок, талі і тельферів.

Капітальний ремонт (комплексний ремонт) кранів проводиться по завершенню встановленого терміну експлуатації вантажопідіймальних машин з метою продовження ресурсу і складається з наступного етапів:

 • Повна діагностика всіх робочих вузлів, систем і механізмів;
 • Відновлення та фарбування металоконструкцій;
 • Заміна або ремонт вантажопідйомного механізму і силового блоку;
 • Перевірка і ремонт елементів систем безпеки;
 • Для автокранів - ремонт стріл автокранів і ремонт гідравліки;
 • Заміна каната вантажної і стрілової лебідки;
 • Ремонт електрообладнання крану;
 • Оновлення системи управління.

Монтаж вантажопідіймальних кранів

Монтаж, демонтаж або іншими словами складання та розбирання вантажопідйомних машин і механізмів процес складний і вимагає дотримання цілого ряду норм і правил, а також обов'язкове використання вантажопідйомної техніки більшою вантажопідйомності.

Монтаж козлового крана наприклад вимагає значних трудових витрат, в порівнянні з установкою мостового крана. Для складання козлового крана часу може знадобиться від 10 до 90 днів. Структура козлового крана, а також розміри майданчика для його монтажу також впливають на вибір способу і підходу до проведення монтажних робіт.

Ремонт автокранів та автовишок

ТОВ РОН-ТЕХ надає повний спектр послуг з ремонту і технічного обслуговування автомобільних кранів, а також і ремонт крана маніпулятора і автовишок всіх типів і різних виробників.

Виконуємо роботи по відновленню і модернізації автокранів та автовишок.


ремонт автокранов
ремонт автовышек
ремонт автокранов фото

Ремонт рейкових кранових колій

У процесі технічної діагностики може виникнути необхідність ремонту кранових колій. Наша компанія здійснює повний комплекс необхідних ремонтно-профілактичних заходів включає і ремонт рейкових кранових колій, а саме: ремонт стиків рейків, заміна зношених ділянок рейок, регулювання по висоті головок рейок, а також їх рихтування.

ремонт рельсовых путей
ремонт рельс

Компанія РОН-ТЕХ надає послуги по ремонту кранів по всій Україні, зокрема в таких містах як: Київ, Житомир, Бровари, Біла Церква, Черкаси, Вінниця, Харків, Полтава, Суми, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Львів , Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Ковель, Одеса та ін.Колектив РОН-ТЕХ
ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦіЮ
Вкажіть своє ім'я, Email, номер телефону і ми
зв'яжемось з Вами
Дякуємо. Ми зв'яжемося з Вами найближим часом