ЗАМІР ОПОРУ ІЗОЛЯЦІЇ

Опір ізоляції мають всі електроустановки та електричне обладнання. Це опір має відповідати певним характеристикам, які базуються на основі закону Ома. Вимірюють опір мегомметром. Для низьковольтних установок мінімальним значенням є 1 кОм.

Вимірювання опору дає можливість вивчити якість ізоляції.

Измерение сопротивления изоляции

Компанія РОН-ТЕХ надає наступні послуги:

  • замір опору ізоляції електропроводки
  • вимір опору ізоляції електромереж
  • замір опору ізоляції кабелю
  • вимірювання опору ізоляції електроустановок
  • вимір опору ізоляції силового трансформатора
  • вимір опору ізоляції обмоток електродвигуна

Замовити послугу

Також виконуємо роботи з вимірювання опору заземлення

ОПІР ВИМІРЮЄТЬСЯ

Заміри опору ізоляції проводять в будь-яких електричних установках і електромережах. Результати вимірювань можуть бути дуже великим, але не нескінченним. Якщо подати напругу постійного струму нижче ніж напруга при випробуванні на електричну міцність і при цьому виміряти значення струму - дуже просто обчислити значення опору.

Значення опору ізоляції вимірюється в кОм, МОм, ГОм і в деяких випадках в ТОм. Характеристики вказують на якість ізоляції між двома провідниками. Як результат - можна виявити ризик виникнення витоку струму. Несправність ізоляції залежить від умов експлуатації.

Причини несправності ізоляції на виникнення яких впливають такі фактори і навантаження:

  1. Перенапруження або знижені напруги
  2. Механічні навантаження (запуски, зупинки обладнання)
  3. Хімічне середовище (мастила, бруд, випаровування)
  4. Довкілля (волога, цвіль)

ОПІР ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЯ

Кабель призначений для передачі електричної енергії та складається він з металевих дротів різного діаметру, або сплетінь в жили. Найчастіше дроти виготовляють з міді і алюмінію, а також ізолюючих матеріалів, які оберігають короткі замикання між ними і землею. Кабель влаштований так що кожна Струмовідна жила обгорнута шаром діелектричного покриття, що ізолює її від інших жив і витоків в землю.

Вимірюють опір ізоляції кабелю між жилами кабелю, а також між землею.

Замовити послугу


ЗАМІРИ ОПОРУ ІЗОЛЯЦІЇ ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ

Регулярні перевірки станів ізоляції необхідно проводити на всіх типах обладнання, нових і відновлених, а також під час введення його в експлуатацію. Перевірки і випробування допоможуть виявити старіння і порушення ізоляційних властивостей до того як вони можуть досягти рівня, здатного привести до дуже серйозних наслідків в області безпеки людей і майна, а також необхідних витрат на зупинку виробництва.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИМІР ОПОРУ ІЗОЛЯЦІЇ

Ціна на послуги вимірювання опору ізоляції різна і залежить від обсягу і типу робіт. Середня ціна замірів опору ізоляції - від 2000 грн.

Вимірювання опору ізоляції - одна з основних послуг, яку надає компанія РОН-ТЕХ. Ми раді повідомити що працюємо практично у всіх містах України, а саме: Київ, Житомир, Бровари, Біла Церква, Черкаси, Вінниця, Харків, Полтава, Суми, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці , Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Ковель, Одеса і в багатьох інших.ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦіЮ
Вкажіть своє ім'я, Email, номер телефону і ми
зв'яжемось з Вами
Дякуємо. Ми зв'яжемося з Вами найближим часом